Demián Bichir dołącza do obsady reboota Klątwy!

Według doniesień Variety, Demián Bichir (The Nun, Chaos Walking) dołączy do obsady reboota horroru zatytułowanego Klątwa reżyserowanego przez Nicolasa Pesce’a (Oczy matki). Ponadto, aktor ma niebawem wystąpić w Grand Hotel, który wyprodukuje razem z Evą Longorią. Sam Raimi, odpowiadający na produkcję pierwszych dwóch części amerykańskiej wersji Klątwy, tak oto skomentował zaangażowanie w przyszły projekt:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani nową adaptacją. Pochyliliśmy się nad oryginalnym materiałem źródłowym, by móc dostarczyć nadnaturalny dreszczyk emocji tkwiący na amerykańskich przedmieściach.

Zobacz również: Klątwa – znamy odtwórczynię głównej bohaterki rebootu kultowego horroru?

https://www.youtube.com/watch?v=EYyPTyXlT9w

W amerykańskim pierwowzorze z 2004 główną rolę grała Sarah Michelle Gellar (Buffy: Postrach wampirów), wcielająca się w studentkę z zagranicznej wymiany, która przeprowadziła się w związku z powyższym do Tokio. Na miejscu bohaterkę zaczęły dręczyć duchy zmarłych. Następnie Gellar powróciła do omówionej przed sekundą roli w wydanym w 2006 roku sequelu, gdzie zaliczyła mało istotny występ. Niestety, a może i szczęśliwie, gwiazda nie pojawiła się w trzeciej odsłonie serii, przeznaczonej bezpośrednio na rynek DVD. Japońska wersja omawianego cyklu aktualnie liczy aż dziewięć pełnometrażowych produkcji.

Scenariusz do rebootu Klątwy napisał Jeff Buhler (Nocny pociąg z mięsem). Jego producentami są: Sam Raimi, Rob Tapert i Taka Ichise. Roy Lee, Joe Drake, Doug Davison oraz Nathan Kahane podjęli się zadań producentów wykonawczych.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?