Mark Hamill chce ponownie wcielić się w Luke’a Skywalkera w Epizodzie IX!

Co prawda w Przebudzenia Mocy Luke Skywalker pojawił się jedynie pod koniec filmu, jednak fabuła produkcji opierała się na odszukaniu przez naszych bohaterów zaginionego Mistrza Jedi. Tymczasem w Ostatnim Jedi, fani dowiedzieli się co postać grana przez Marka Hamilla robiła po wydarzeniach z szóstego epizodu Gwiezdnych wojen i jak znalazła się na planecie Ahch-To, natomiast zwieńczeniem drogi Skywalkera okazało się poświęcenie w celu zapewnienia przetrwania członkom Ruchu Oporu. Wielu fanów pomimo zakończenia filmu, wciąż ma nadzieję ujrzeć kultowego Mistrza Jedi jako Ducha Mocy w Epizodzie IX. W wywiadzie udzielonym ABC News, Hamill został zapytany o to, czy chciałbym ponownie wcielić się w Luke’a Skywalkera. Tak brzmiała jego odpowiedź:

Jeśli nie bawiłeś się dobrze przy tworzeniu Gwiezdnych wojen, to masz poważne problemy. Słuchaj, szepnij dobre słowo o mnie. Wszystko bowiem zależy od J. J. Abramsa.


Zobacz również: Warwick Davies ujawnia wyciętą scenę z Ostatniego Jedi z udziałem granej przez siebie postaci!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disney/Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?