Tag – slapstickowa komedia z oficjalną zapowiedzią!

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała zapowiedź slapstickowej komedii Tag tuż przed jutrzejszą premierą pełnego zwiastuna produkcji. Reżyserem filmu jest Jeff Tomsic pracujący w oparciu o scenariusz stworzony przez Roba McKittricka i Marka Steilena. Obraz ma trafić do kin 15 czerwca 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=agT8OWR6ImI

Opis: Pięciu przyjaciół przeznacza jeden miesiąc w roku, by rozegrać zabawę w berka, którą toczą wspólnie od pierwszej klasy podstawówki. Narażają oni swoją reputację, pracę, a także związki tylko po to, aby móc zakrzyknąć: „Berek”. W tym roku, ich wspólna zabawa zbiega się w czasie ze ślubem ich przyjaciela uznawanego także za niepokonanym zawodnika w tej grze. Wszyscy uważają, że może być dzięki temu łatwym celem, ale on się ich spodziewa i jest przygotowany. Ta historia oparta na faktach pokazuje, jak daleko posuną się bohaterowie, by zwyciężyć w ulubionej grze.

Obsada: Ed Helms (W nowym zwierciadle: Wakacje, Kac Vegas I-III), Jake Johnson (Jess i chłopakiJurassic World), Annabelle Wallis (Peaky BlindersAnnabelle), Rashida Jones (Angie TribecaParks and Recreation), Isla Fisher (Szpiedzy z sąsiedztwa, Iluzja), Leslie Bibb (Nie ma lekko, Heca w zoo), Hannibal Buress (The Eric Andre ShowBroad City), Jon Hamm (Baby DriverMad Men) oraz Jeremy Renner (The Hurt Locker. W pułapce wojny, Miasto złodziei).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?