Laura Dern chce powrócić do roli Wiceadmirał Holdo w Gwiezdnych wojnach!

W Ostatnim Jedi poznaliśmy Wiceadmirał Amilyn Holdo graną przez aktorkę Laurę Dern. Postać stała się dość rozpoznawalna za sprawą poświęcenia własnego życia i zapewnieniu czasu na ucieczkę Ruchowi Oporu, w momencie, gdy postanowiła rozbić własny okręt o niszczyciel Najwyższego Porządku. Choć jest mało prawdopodobne, by wiceadmirał przeżyła, to wielu fanów snuje teorie o tym, że mogła ona wykorzystać jedną z kapsuł ratunkowych tuż przed zderzeniem. Laura Dern odniosła się do tych wypowiedzi w wywiadzie dla Evening Standard i stwierdziła, że traktuje je „absolutnie swobodnie”:

To wiadomość, którą należy przekazać światu. Czuję się absolutnie swobodnie z tą teorią. Jestem zachwycona mogąc być bohaterką, ale pamiętam słowa pewnej osoby z odległej galaktyki, że: „Nikt nie umiera w kosmosie”.

Dern oświadczyła również, że jej „serce rozdarłoby się”, gdyby nie mogła ponownie wcielić się w Wiceadmirał Holdo w Gwiezdnych wojnach:

Chciałabym dowiedzieć się co nieco o przyszłości lub przeszłości tej postaci, tylko dlatego, że uwielbiam ją grać i moje serce rozdarłoby się, gdybym nie była w stanie ponownie stać się nią. Czy faktycznie była tam kapsuła ratunkowa, nie mnie o tym decydować.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – teoria dotycząca niebieskiego miecza świetlnego Kylo Rena

https://www.youtube.com/watch?v=vk9kRDd6F2Y

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disney/Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?