Ant-Man i Osa – główna bohaterka w akcji na nowych grafikach koncepcyjnych!

Empire udostępnił pierwszą grafikę koncepcyjną z nadchodzącej produkcji Ant-Man i Osa, w której Wasp (w tej roli Evangeline Lilly) wykorzystuje swoje blastery w akcji. Reżyser Peyton Reed tak oto skomentował udział głównej bohaterki w tym filmie:

To było dla mnie ważne, bowiem w filmie Ant-Man i Osa, nie jest ona postacią drugoplanową. Otrzyma główną rolę. W końcu stanie się w pełni ukształtowaną bohaterką.

Ant Man Wasp grafika koncepcyjna

Zobacz również: Ant-Man i Osa – pojawił się pierwszy zwiastun!

W sequelu ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin już za niecały rok, czyli 6 lipca.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?