„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – pierwsze oficjalne zdjęcie do najnowszego filmu Luca Bessona

Luc Besson zaprezentował dzisiaj pierwsze, oficjalne zdjęcie do swojego najnowszego filmu science-fiction, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Możemy na nim zobaczyć, w całej swojej okazałości, Carę Delevingne („Papierowe Miasta”) oraz Dane’a DeHaana („Niesamowity Spider-Man 2”) ubranych w niesamowite stroje. Za nimi stoi Luc Besson, na którego plecach widnieją wizerunki głównych bohaterów komiksu. 

Cara Delevigne, Dane DeHaan i Luc Besson

Zobacz także: TNT zamwaia serial Luca Bessona

Film opowiada o Valerianie (Dane DeHaan) i Laurelinie (Cara Delevingne), którzy są agentami rządowymi odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi w galaktyce. Valerian jest zakochany w Laurelinie, jednak jego rozwiązłe życie kłóci się z wyznawanymi przez nią tradycyjnymi wartościami. Dlatego dziewczyna systematycznie odrzuca jego zaloty. Zgodnie z dyrektywą wydaną przez ich Dowódcę (Clive Owen), para wyrusza na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha, kulturowego i politycznego centrum galaktyki, gdzie będą musieli się zmierzyć ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Film będzie adaptacją francuskiej serii komiksów „Valerian i Laureline” z 1967 roku, stworzonej przez Pierre’a Christina oraz Jean-Claude’a Mezieresa. Od czasu pierwszej publikacji komiks został przetłumaczony na 21 języków, sprzedając tym samym ponad 10 milionów egzemplarzy.

Oprócz Delevingne i DeHaana, w filmie zobaczymy również Clive’a Owena, Ethana Hawke’a oraz laureatów nagrody Grammy, Herbiego Hancocka i Rihannę. Autorem scenariusza jest Luc Besson. Obraz będzie najdroższym filmem wyprodukowanym przez EuropaCorp. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 lipca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?