Uczestnicy pokazu testowego Ant-Man i Osa niezadowoleni ze sceny otwierającej film?

Do premiery Ant-Mana i Osy coraz bliżej, jednak z doniesień włoskiego portalu Badtaste wynika, że pokaz testowy obrazu z udziałem niewielkiej grupy widzów wypadł bardzo słabo ze względu na scenę początkową, która według pogłosek ma rozgrywać się w Ameryce Południowej. Tej informacji jeszcze nie potwierdzono, jednak tłumaczyłaby ona wcześniejsze wieści o dokrętkach do początku filmu kręconych w Los Angeles wraz z ekipą pracującą przy Captain Marvel. Wiele też mówi się o umiejscowieniu filmu w osi czasowej Kinowego Uniwersum Marvela zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę nadchodzącą premierę Avengers: Wojna bez granic, która może zmienić przyszłość znanych superbohaterów.

Zobacz również: Ant-Man i Osa – główna bohaterka w akcji na nowych grafikach koncepcyjnych!

https://www.youtube.com/watch?v=8_rTIAOohas

W sequelu ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin już za niecały rok, czyli 6 lipca.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?