„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – nowe informacje i kolejne zdjęcia promujące widowisko Luca Bessona

Wczoraj prezentowaliśmy Wam pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu science-fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Dzisiaj mamy dla Was kolejną dawkę fotografii prezentujących Carę Delevingne („Papierowe Miasta”) i Dane’a DeHaana („Niesamowity Spider-Man 2”) oraz wypowiedź reżysera Luca Bessona. W wywiadzie dla Entertainment Weekly twórca zdradza nieco faktów odnośnie swojego nowego projektu.

Jedno ze zdjęć poniżej prezentuje bohaterów ubranych w dosyć luźne ubrania, takie jak koszule hawajskie. Besson wyjaśnia o co chodzi.

To część jednej z misji. To początek filmu. Zrobiliśmy to w stylu filmów o Jamesie Bondzie, gdzie na początku zawsze jest jakaś misja, w której uczestniczy bohater. Tak więc nasi bohaterowie są w trakcie misji, są przebrani aby nie zdradzić swoich prawdziwych tożsamości, dlatego mają taki, a nie inny ubiór. Próbują uciec i uwierzcie mi, to będzie naprawdę zabawna scena.

Kolejne zdjęcie ukazuje robota, który posiada czerwony, metaliczny połysk. To policyjny robot o nazwie K-Tron, z którym lepiej nie zadzierać.

Lepiej z nim nie zadzierać. Z nim nie ma żadnej dyskusji. To postać, która nie jest jakoś bardzo istotna dla fabuły, to po prostu robot policyjny. Uwierzcie mi, w filmie będą setki takich postaci.

ValerianMiastoTysiącaPlanet 1

ValerianMiastoTysiącaPlanet 2

ValerianMiastoTysiącaPlanet 3

ValerianMiastoTysiącaPlanet 4

Film opowiada o Valerianie (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne), którzy są agentami rządowymi odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi w galaktyce. Valerian jest zakochany w Laurelinie, jednak jego rozwiązłe życie kłóci się z wyznawanymi przez nią tradycyjnymi wartościami. Dlatego dziewczyna systematycznie odrzuca jego zaloty. Zgodnie z dyrektywą wydaną przez ich Dowódcę (Clive Owen), para wyrusza na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha, kulturowego i politycznego centrum galaktyki, gdzie będą musieli się zmierzyć ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” będzie adaptacją francuskiej serii komiksów „Valerian i Laureline” z 1967 roku, stworzonej przez Pierre’a Christina oraz Jean-Claude’a Mezieresa. Od czasu pierwszej publikacji komiks został przetłumaczony na 21 języków, sprzedając tym samym ponad 10 milionów egzemplarzy.

Oprócz Delevingne i DeHaana, w filmie zobaczymy również Clive’a Owena, Ethana Hawke’a oraz laureatów nagrody Grammy, Herbiego Hancocka i Rihannę. Autorem scenariusza jest Luc Besson. Obraz będzie najdroższym filmem wyprodukowanym przez EuropaCorp. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 lipca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?