Avengers: Wojna bez granic bije rekord w ilości przedpremierowo sprzedanych biletów

Jak dotychczas marvelowska Czarna Pantera biła wszelkie rekordy. Nie tak dawno w sieci pojawiła się informacja, że sprzedano na nią więcej biletów w przedsprzedaży niż na jakikolwiek inny film Marvela. Ale najnowsza część Avengers już przebiła rekordzistę. Fandango ogłosiło, że na film Avengers: Wojna bez granic zostało sprzedanych więcej biletów niż na siedem poprzednich produkcji Marvel Studios razem wziętych. Wychodzi na to, że Ant – Man, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Doktor Strange, Strażnicy Galaktyki Vol. 2, Spider – Man: Homecoming, Thor: Ragnarok oraz poprzedni rekordzista Czarna Pantera łącznie nie przyniosły takich zysków z przedsprzedaży jak Avengers. Wygląda na to, że wszystkie rekordy ustanowione przez film opowiadający o historii nowego króla Wakandy są poważnie zagrożone.

https 2F2Fblogs images.forbes.com2Fscottmendelson2Ffiles2F20182F032Favengers infinity war wakanda standoff 1200x799

Zobacz również: T.J. Miller trafi do więzienia? Aktorowi grozi pięć lat odsiadki!

Niespotykana filmowa podróż, trwająca już dziesięć lat! Kinowe Uniwersum Marvela przetrwało calutką dekadę i ma zamiar jeszcze trochę potrwać, czego przykładem jest Avengers: Wojna bez granic. Zatem Marvel Studios zaprezentuje na srebrnych ekranach niesamowitą, ostateczną rozgrywkę wszech czasów. Avengers i ich sojusznicy nadal chronią świat przed zagrożeniami zbyt dużymi, aby jakikolwiek bohater mógł sobie z nimi sam w pojedynkę poradzić. Niestety z kosmicznych otchłani wyłania się zupełnie nowe niebezpieczeństwo – Thanos. Despota okryty międzygalaktyczną niesławą, którego celem jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy, i użycie ich do zbudowania jego własnej, pokręconej wizji rzeczywistości, a co za tym idzie, zmuszenia każdego z (nie)znanych mu światów do uległości. Wszystko, o co walczyli Avengers doprowadziło do tej chwili – losy Ziemi i samej egzystencji nigdy nie były bardziej niepewne.

Avengers: Wojna bez granic z pewnością powrócą: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Anthony i Joe Russo wyreżyserowali projekt, którego produkcją zajął się Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee kolejny raz sprawdzili się w roli producentów wykonawczych. Z kolei Christopher Markus i Stephen McFeely sporządzili scenariusz.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się w polskich kinach już 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ign.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z Avengers: Wojna bez granic

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?