Aktorzy występujący w Avengers: Wojna bez granic o prawdopodobnej śmierci swoich postaci!

W wywiadach udzielonych MTV News, aktorzy wcielających się w superbohaterów występujących w Avengers: Wojna bez granic opowiedzieli o prawdopodobnych śmierciach granych przez siebie postaci. Zapytany o to, jak widziałbym odejście Visiona, Paul Bettany wyraził nadzieję, że android znajdujący się posiadaniu jednego z Kamieniu Nieskończoności pozostanie jeszcze przy życiu:

Jak chciałbym umrzeć? Na pewno Vision zginąłby zdecydowanie później. W bardzo odległej przyszłości.

Co ciekawe, ostatni zwiastun ukazał także Doktora Strange’a – granego przez Benedicta Cumberbatcha – znajdującego się w dość niekomfortowej położeniu i w dodatku ściganego przez Thanosa:

Będzie ciekawie. Musicie zaczekać i sami zobaczyć. Nadchodzą liczne zagrożenia. Mój bohater posiada Kamień Czasu wokół swojej szyi przez jakiś czas w filmie i ktoś będzie po niego zmierzał, by umieścić w swej ogromnej rękawicy.

Cumberbatch dodał też, że obecność jego bohatera po filmie Doktor Strange nie musi wskazywać jego przeżycie po wydarzeniach mających miejsce w Wojnie bez granic:

Widzieliście go w Thorze: Ragnaroku i wiecie, że on tam jest. Jego pojawienie się później nie jest jednak pewne. Będziecie musieli zaczekać i się sami przekonać.

Elizabeth Olsen wyraził też nadzieję, że gdyby doszło do śmierci Scarlet Witch, to chciałaby, aby poświęciła się ona ratując wszechświat. Jeśli zaś chodzi o Letitę Wright to wyobraża sobie odejście Shuri w wyniku starcia z Thanosem.

https://www.youtube.com/watch?v=vnHNfLcFS5A

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic bije rekord w ilości przedpremierowo sprzedanych biletów

Niespotykana filmowa podróż, trwająca już dziesięć lat! Kinowe Uniwersum Marvela przetrwało calutką dekadę i ma zamiar jeszcze trochę potrwać, czego przykładem jest Avengers: Wojna bez granic. Zatem Marvel Studios zaprezentuje na srebrnych ekranach niesamowitą, ostateczną rozgrywkę wszech czasów. Avengers i ich sojusznicy nadal chronią świat przed zagrożeniami zbyt dużymi, aby jakikolwiek bohater mógł sobie z nimi sam w pojedynkę poradzić. Niestety z kosmicznych otchłani wyłania się zupełnie nowe niebezpieczeństwo – Thanos. Despota okryty międzygalaktyczną niesławą, którego celem jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy, i użycie ich do zbudowania jego własnej, pokręconej wizji rzeczywistości, a co za tym idzie, zmuszenia każdego z (nie)znanych mu światów do uległości. Wszystko, o co walczyli Avengers doprowadziło do tej chwili – losy Ziemi i samej egzystencji nigdy nie były bardziej niepewne.

Avengers: Wojna bez granic z pewnością powrócą: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Anthony i Joe Russo wyreżyserowali projekt, którego produkcją zajął się Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee kolejny raz sprawdzili się w roli producentów wykonawczych. Z kolei Christopher Markus i Stephen McFeely sporządzili scenariusz.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się w polskich kinach już 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiał prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?