Advertisement
Advertisement

Hawkeye pokona Thanosa w Avengers: Wojna bez granic? Tak uważa Robert Downey Jr.!

Avengers: Wojna bez granic już niebawem pojawi się w kinach, a kampania marketingowa podsycająca oczekiwania widzów trwa nadal. Najwięcej dyskusji rodzi jednak nieobecność na materiałach promocyjnych superbohatera zwanego Hawkeye, w którego wciela się Jeremy Renner. Podczas jednego z wydarzeń przygotowanych dla fanów produkcji Marvela w Singapurze, aktorzy występujący w nadchodzących Avengersach zostali zapytani to, kto mógłby pokonać Thanosa. Bardzo ciekawą, acz żartobliwą odpowiedź, udzielił Robert Downey Jr.:

Oto moje przypuszczenie, ponieważ nie czytałem skryptu (śmiech). Jako, że Jeremy’ego Rennera nie ma na plakacie, to tylko on może pokonać Thanosa! To Hawkeye! Nie, to z pewnością Jeremy: tylko on może pokonać złoczyńcę (śmiech).

https://www.youtube.com/watch?v=vnHNfLcFS5A

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – Spider-Man z obstawą na nowym zdjęciu z planu

Avengers: Wojna bez granic to kolejna część z cyklu fantastycznych filmów akcji na podstawie serii komiksów kultowego wydawnictwa Marvel Comics. Tytułowi Avengersi to superbohaterowie, których misją jest chronić świat przed niebezpieczeństwem. Na ich drodze pojawia się nowy przeciwnik – Thanos, którego celem jest zebranie wszystkich 6 Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Jeśli zdoła to zrobić, los całego wszechświata będzie zależeć od irracjonalnych zachcianek tyrana. Wszyscy znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Tylko Avengersi mogą uchronić galaktykę przed zagładą. 

Avengers: Wojna bez granic z pewnością pojawią się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd i Josh Brolin.

Anthony i Joe Russo wyreżyserowali projekt, którego produkcją zajął się Kevin Feige. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee kolejny raz sprawdzili się w roli producentów wykonawczych. Z kolei Christopher Markus i Stephen McFeely sporządzili scenariusz.

Pierwsze pokazy Avengers: Wojna bez granic w Polsce odbędą się już w środę 25 kwietnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?