Avengers: Wojna bez granic przedpremierowo we wszystkich kinach sieci Multikino!

O filmie Avengers: Wojna bez granic z pewnością można powiedzieć, że jest to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Widzów, którzy odliczają dni do premiery, z pewnością ucieszy fakt, iż już 25 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino odbywać się będą specjalne pokazy przedpremierowe. Z kolei dzień później, czyli 26 kwietnia, Multikino zaprasza do swoich kin na pierwsze seanse premierowe.

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – Iron Man z mieczem?! Nowe sceny z filmu!

Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny. Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo na podstawie scenariusza Markusa & Stephena McFeely’ów, a wyprodukował Kevin Feige. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee.

https://www.youtube.com/watch?v=vnHNfLcFS5A

Bilety na pokazy przed i premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino  dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: Multikino, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?