James Wan obiecuje, że „Aquaman” nie będzie ponurym filmem!

James Wan, reżyser filmu „Aquaman”, wypowiada się na temat solowych przygód Władcy Mórz i Oceanów. Obiecuje, że jego projekt dostarczy fanom sporej ilości dobrej zabawy i nie będzie prezentował tak poważnego i ponurego tonu, jak wchodzący właśnie na erkany kin „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Jednym z najczęstrzych zarzutów wobec filmu Zacka Snydera, jest fakt, iż film jest praktycznie pozbawiony humoru. Dla rzeszy osób przyzwyczajonych do filmów Marvela i ich nieco luźniejszego podejscia, jest to wada. Znajdą sie oczywiście też widzowie, którym poważny ton na pewno przypadnie do gustu. W wywiadzie dla IGN podczas trwajacego WonderCon, James Wan postanowił krótko wypowiedzieć się na temat filmowego „Aquamana”.

Jestem takim typem filmowca… Nawet moje mroczne horrory dawały ludziom frajdę z oglądania ich. Myślę, że jest to bardzo ważny czynnik dla filmów, które tworzę.

aquaman jason momoa

Twórca nie chciał zdradzać żadnych szczegółów fabularnych, jednak po poniższej wypowiedzi możemy mieć przypuszczenia, iż fabularnie film czerpać bedzie z New 52, czyli tej najnowszej odsłony komiksów o Aquamanie. W nich to bohater często zostaje wyśmiewany przez otoczenie.

Aquaman jest postacią, z której ludzie przez lata robili sobie żarty. Myślę, że fajną rzeczą będzie pokazanie jak bardzo są oni w błędzie, ponieważ jest to świetna postać i kawał z niego badassa. Jednakże nie chcę zapomnieć o humorze, on na pewno pojawi się w moim filmie.

Warto zadać sobie pytanie czy „Aquaman” od początku planowany był na nieco lżejszy film, czy zmiana nastąpiła po tym, jak mocno za brak humoru krytykowany jest film „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Źródło: IGN / Ilustracja wprowadzenia: Screenrant

 

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?