Julia Roberts przeniesie dreszczowiec Harlana Cobena na duży ekran

Julia Roberts podpisała kontrakt na rolę główną w thrillerze „Fool Me Once”. Będzie to adaptacja wydanej niedawno powieści Harlana Cobena, która w krótkim czasie zyskała miano bestselleru. Co więcej, laureatka Oscara podejmie się produkcji obrazu. Będą jej w tym zadaniu towarzyszyć Lisa Gillan oraz Marisa Yeres Gill, związane ze studiem Red Om Films.

0coben fmo

Roberts zagra Mayę, pilotkę sił specjalnych, która wraca do domu po odbyciu wycieńczającej misji. Na miejscu z przerażeniem odkrywa, że kamera, zainstalowana w pokoju jej dwuletniej córki, zarejestrowała zabawę dziewczynki z jej ojcem. Ten został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Maya desperacko pragnie powrotu ukochanego, lecz niedowierza temu, co ujrzała na nagraniu. Nim nieprawdopodobna prawda zostaje ujawniona, kobieta będzie musiał stawić czoła swej mrocznej przeszłości.

To nie jedyna książka Cobena, która stoi w kolejce do realizacji filmowej lub telewizyjnej; inne opracowywane ekranizacje wzorować się będą na powieściach „The Five”, „Bez pożegnania”, „Nie mów nikomu”, „Tęsknię za tobą” i „Sześć lat później”. Coben jest jednym z najpoczytniejszych autorów powieści kryminalnych oraz dreszczowców. Nagrodzono pisarza między innymi nagrodą im. Edgara Allana Poe.

Producencką filmografię Julii Roberts zamyka komediodramat „Nieprzeciętny Henry” z 2012 roku.

Zobacz również: Julia Roberts przejdzie przez życiowy kryzys

0ajuliar

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: workingmother.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?