Bohaterowie Marvela pojawią się w nowym „Spider-Manie”?

Kiedy Sony i Marvel studio ogłosiło powstanie nowego filmu ze Spider-Manem w roli głównej, nie obyło się bez dyskusji na temat pojawienia się w nim pozostałych postaci z kinowego uniwersum Marvela. Kevin Feige, prezes studia Marvel w rozmowie z Entertainment Weekly potwierdził, że to się rzeczywiście stanie: 

Spider Man należy teraz do uniwersum, a w uniwersum jest fajne to, że jego bohaterowie wracają i idą naprzód

Zobacz także: Pierwsze opinie widzów po seansie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”!

Który z superbohaterów może zaszczycić nas swoją obecnością w reboocie Spider-Mana? Z ostatniego zwiastuna filmu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” wiemy, że Człowiek Pająk opowie się po stronie Tony’ego Starka. Czy jest szansa, że w filmie zobaczymy także Iron Mana? A kogo Wy chcielibyscie zobaczyć?

Spider Man

Tom Holland zadebiutuje w roli Spider-Mana w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. Reboot serii o człowieku pająku jest planowany na lipiec 2017 roku. Potwierdzonymi gwiazdami obsady filmu będą wspomniany Tom Holland, Marisa Tomei oraz Zendaya.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?