Advertisement
Advertisement

„Spider-Man: Homecoming” – główny złoczyńca?

Peter Parker prawdopodobnie zmierzy się z klasycznym wrogiem Spider-Mana – Vulture. Wiadomość ta pochodzi z portalu BirthMoviesDeath.com. Redakcja ta potwierdza, że osoba pracująca przy produkcji następnego filmu o przygodach Człowieka Pająka zdradziła, iż szybujący przeciwnik pojawi się w reboocie. Chociaż nie wiadomo, jak duża będzie jego rola.

Vulture będzie w tym filmie. Czy będzie głównym złoczyńcą? Będzie przestępcą, którego pokona Spider-Man w otwierającej scenie? Nie wiem, ale plotki, które obiły mi się o uszy, sugerują, że Vulture nie będzie głównym przeciwnikiem Człowieka Pająka.

Pogłoski również mówią o tym, że nazwa „Spider-Man: Homecoming” jest obecnym tytułem tego projektu. Prawdopodobnie Sony potwierdzi wiadomość dotyczącą oficjalnej nazwy filmu na dzisiejszej prezentacji na CinemaCon.

514219 vulture

Zobacz również: Bohaterowie Marvela pojawią się w nowym „Spider-Manie”?

Tom Holland zadebiutuje w roli Spider-Mana w filmie „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”. Reboot serii o Człowieku Pająku jest planowany na lipiec 2017 roku. Potwierdzonymi gwiazdami obsady filmu będą: wspomniany Tom Holland, Marisa Tomei oraz Zendaya.

Źródło: ComicBookMovie.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?