Loki chciałby się spotkać z Doctorem Strange

W jednym z ostatnich wywiadów Tom Hiddleston wypowiadał się na temat pomysłu skrzyżowania ze sobą ścieżek granego przez niego Lokiego oraz Doctora Strange’a, w którego wciela się Benedict Cumberbatch.

W jakimś hipotetycznym świecie, nie wiem dokładnie kiedy, dzielenie przez Lokiego i Doctora Strange tego samego kadru byłoby naprawdę ekscytujące. Benedict Cumberbatch jest moim starym przyjacielem. Uważam więc, że to byłoby interesujące zobaczyć, która postać miałaby wtedy większą przewagę.

Zobacz także: Kapitan Ameryka: wojna bohaterów – nowe materiały promujące widowisko! T’Challa w akcji!

Loki i Strange

Z całą pewnością byłoby to interesujące spotkanie. Cumberbatch i Hiddleston pierwszy raz pracowali ze sobą na planie filmu Czas Wojny Stevena Spielberga i odtąd zostali najlepszymi przyjaciółmi. Ten pierwszy przed objęciem roli Doctora rozmawiał z tym ostatnim na temat pracy w kinowym uniwersum Marvela. Podczas wywiadu Hiddleston został także zapytany o czas, przez jaki będziemy go widzieć jako Lokiego w nadchodzący widowisku Thor: Ragnarok:

Szczerze to już to wiem, ale nie zmierzam wam tego na razie zdradzać. To nie jest nic osobistego, lecz w celu trzymania świeżości dla wszystkich chcących bawić się podczas zapłaconego seansu. Jestem także przecież bogiem podstępu i mam skłonności do grania w gry.

Zobacz także: „Doctor Strange” – Benedict Cumberbatch odkrywa świat magii w pierwszym zwiastunie filmu!

W tym tygodniu opublikowano pierwszy zwiastun filmu Doctor Strange, a jego premiera jest zapowiedziana na 4 listopada tego roku. Z kolei zdjęcia do Thor: Ragnarok mają ruszyć tego lata, a film ma wejść do kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: fanpop.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?