Daisy Ridley wystąpi w amerykańskiej wersji izraelskiego romansu fantasy pt. Kolma?!

Daisy Ridley, znana z roli Rey w Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy ma ponoć otrzymać główną rolę w widowisku fantasy Kolma. Jego telewizyjna wersja zadebiutowała w Izraelu 13 lat temu, pod tytułem All, I’ve got, Kolma. Wedle portalu TheWrap, za reżyserię odpowie najprawdopodobniej Marielle Heller, autorka filmu Wyznania nastolatki. Produkcją filmu zajmie się natomiast…J.J. Abrams!

Kolma Abrams Ridley

Fabuła produkcji skupi się na losach kobiety, która w młodości straciła swego ukochanego, po czym odnalazła kolejną miłość i założyła rodzinę. Po przedwczesnej śmierci, zostaje postawiona przed nietypowym wyborem: może powrócić na Ziemię i kontynuować życie z bliskimi lub obudzić się wiele lat wcześniej u boku swego ukochanego, niepamiętając swego późniejszego życia.

Data premiery i pozostała część obsady pozostaje nieznana. Jednakże, skoro za produkcję widowiska zabiera się ktoś taki jak Abrams, należy oczekiwać, że film szybko dojdzie do skutku. 

Jak sądzicie, czy Daisy Ridley odnajdzie się w takiej roli? Wybierzecie się na ten tytuł do kina?

Zobacz również:Jak mogłaby wyglądać Daisy Ridley jako Lara Croft?

Źródło: comingsoon.net/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?