Justice League – Willem Dafoe dołącza do obsady filmu!

Od złoczyńcy u Marvela, do pozytywnej postaci dla DC Comics, tak można by w skrócie opisać casting Willema Dafoe do roli w filmie Justice League: Part One wytwórni Warner Bros. Pictures. The Hollywood Reporter powiadomił właśnie, iż ten bardzo charakterystyczny aktor dołączył do obsady widowiska, za którego reżyserię odpowiadać będzie Zack Snyder. Zdjęcia do Justice League: Part One ruszyły w ubiegłym tygodniu w Londynie. Na początku marca informowaliśmy Was o tym, że skład produkcji zasilił również J.K. Simmons, któremu przypadnie rola komisarza Jamesa Gordona. Co do roli Dafoe, to na chwilę obecną jest ona utrzymywana w tajemnicy. Wiadomo tylko, że będzie grał postać pozytywną. Dafoe znany jest fanom komiksów z roli Zielonego Goblina w trylogii Spider-Man reżysera Sama Raimi’ego.

willem dafoe wystąpi w justice league

Prócz wspomnianych Willema Dafoe i J.K. Simmonsa w Justice League: Part One zobaczymy również Henry’ego Cavilla jako Clarka Kenta/Supermana, Amy Adams jako Lois Lane, Gal Gadot jako Diane Prince/Wonder Woman, Bena Afflecka jako Bruce’a Wayne/Batmana, Jasona Momoe jako Arthura Curry/Aquamana, Ray’a Fishera jako Victora Stone’a/Cyborga, Ezrę Millera jako Barry’ego Allena/Flasha oraz Amber Heard jako Merę

Justice League: Part One trafi do kin 17 listopada 2017 roku, natomiast Justice League: Part Two zawita w kinach 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: damnuglyphotography

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?