Iwan Rheon zagra artystę Adolfa Hitlera

Obecnie najbardziej pogardzaną i znienawidzoną przez fanów postacią w serialu Gra o tron jest zapewne Ramsay Bolton. Wcielający się w niego walijski aktor, Iwan Rheon, nie zamierza jednak odmieniać swojego ekranowego wizerunku czarnego charakteru. Stąd już wkrótce przyjdzie mu odegrać nazistowskiego dyktatora, Adolfa Hitlera, na potrzeby filmu telewizyjnego o wstępnym tytule Adolf the Artist.

Jak sugeruje nazwa, fabuła produkcji opowie o wczesnych latach Hitlera, kiedy ten jeszcze uczył się na akademii sztuk pięknych w Wiedniu. Całość ma mieć lekki, satyryczny charakter, ale nie zabraknie poważnych obyczajowych wątków. Za inspirację do scenariusza posłużyła książka współlokatora Hitlera. Prócz Rheona na ekranie zobaczymy też znanego z serii Harry Potter aktora Ruperta Grinta. Całość reżyseruje Dan Zeff (nie ma w sumie nic szczególnego w swoim dorobku). Zdjęcia do filmu już zostały nakręcone, co ciekawe większość ujęć powstało w Polsce, aczkolwiek nie jest to koprodukcja. Data premiery Artysty Adolfa nie jest jeszcze znana.

Zobacz również: Ukraina zakazuje rosyjskiego kina

źródło: independent.co.uk / ilustracja wprowadzenia: rededit.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?