31 nocy z horrorem! Najlepsze horrory codziennie na SCI FI!

Październik to miesiąc duchów i strachów. Z tej okazji SCI FI przygotował nie lada gratkę dla wielbicieli nadprzyrodzonych zjawisk i zaprasza na całomiesięczny maraton filmów grozy. Nawiedzone domy, nierozwiązane zagadki, mrożące krew w żyłach historie i stary znajomy Chucky, będą w październiku czekać na kanale SCI FI codziennie o godzinie 22:00.

Na kanale pojawią się m.in, trzy części mrożącej krew w żyłach serii Krzyk. Seryjny morderca grasuje w małym miasteczku Woodsboro. Jego ofiarami są uczniowie miejscowej szkoły średniej. Napastnik dzwoni do nich i zadaje pytania dotyczące horrorów, a błędna odpowiedź oznacza ogromne niebezpieczeństwo. Filmy z serii Krzyk oprócz tego, że stały się kasowymi sukcesami, zapoczątkowały kariery takich gwiazd jak Courtney Cox, David Arquette,  Rose McGowan, czy  Sarah Michelle Gellar.

SCI FI  przygotował również niespodziankę dla fanów kultowej laleczki Chucky. Słynna zabawka wraca na ekrany telewizorów, by wznowić swoją morderczą działalność. Już 19 października w Powrocie laleczki Chucky przekonamy się, że laleczka wciąż żyje i kontynuuje swoją krwawą aktywność. Kolejnego dnia w filmie Laleczka Chucky 3 zobaczymy, jak opętana przez mordercę lalka rusza na poszukiwania Andy’ego, który trafia do szkoły wojskowej. Jakby tego było mało w filmie Laleczka Chucky: następne pokolenie okaże się, że syn Chucky’ego – Glen, w przeciwieństwie do ojca, ma bardzo łagodne usposobienie. Chucky jednak chce, by jego potomek zaangażował się w rodzinny interes, czyli mord na masową skalę. Jennifer Tilly użycza swojego głosu partnerce Chucky’ego Tiffany oraz gra samą siebie, a Brad Dourif po raz kolejny wciela się w kultową postać lalki. W roli gościnnej wystąpił również reżyser John Waters.

Fot. Materiały prasowe

Ostatnie dni  miesiąca zwieńczą takie filmy jak Dracula 2000, Od zmierzchu do świtu czy Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa. Halloween na SCI FI to spotkania z najstraszniejszymi bohaterami i mocna dawka wrażeń dla każdego fana filmów science fiction.

Pełna lista filmów od 12 października. 31 nocy z horrorem codziennie o godz. 22:00.

12 października – Krzyk

13 października – Krzyk 2

14 października – Krzyk 3

15 października – Zmuszona do zemsty

16 października – Klątwa ze snów

17 października – Wioska przeklętych

18 października – Oni

19 października – Laleczka Chucky 2

20 października – Laleczka Chucky 3

21 października –  Laleczka Chucky: Następne pokolenie

22 października – Pole strachu

23 października – Mutant

24 października – Gwiazdy w oczach

25 października – Przeklęta

26 października – Noc dzikich Bestii

27 października – Od zmierzchu do świtu

28 października – Dracula 2000

29 października – Poświęcona ziemia

30 października – Hallows Eve

31 października – Hallowen 6: Przekleństwo Michaela Myersa

 

Fot. Sci Fi

Ilustracja główna: Sci Fi

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?