Mads Mikkelsen chciałby powrotu Hannibala

Choć nie wiadomo czy jest to jeszcze możliwe, w wywiadzie udzielonym Sunday Express, Mads Mikkelsen stwierdził, że bardzo chciałby ponownie wcielić się w rolę Hannibala Lectera. Stacja NBC anulowała serial po ubiegłorocznym trzecim sezonie i nie wyraża na razie chęci przedłużenia go.

Zobacz również: Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie – Mads Mikkelsen ujawnia, kim jest jego postać

Mikkelsen stwierdził, że powstanie sezonów drugiego i trzeciego byo bardzo niepewne, jednak w przypadku czwartego był przekonany że jego produkcja dojdzie do skutku, toteż do wielkiej złości doprowadziła go wieść o tym, że czwarty sezon został anulowany. NBC nie wyraża chęci na jego kontynuowanie, jednak twórca serialu, Bryan Fuller, nie zamyka sobie furtki do kontynuowania go w innej stacji bądź na jednej z platform streamingowych. Podobno w tym przypadku wszystko zależy właśnie od niego. Fuller na razie jest jednak zaangażowany w nową pordukcję z uniwersum Star Treka, dlatego nie ma co spodziewać się szybkiego powrotu doktora Hannibala Lectera w interpretacji Mikkelsena.

Ostatni odcinek trzeciego sezonu serialu wyemitowano w NBC 28 sierpnia 2015 roku, jednak decyzja o jego anulowaniu zapadła wcześniej, bo już w czerwcu.

źródło:ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?