The Last King – zwiastun średniowiecznego filmu o narciarstwie

Nic dziwnego, że obecnie Norwegowie są potęgą w narciarstwie, jak widać sport ten uprawiali już w XIII wieku. Tak przynajmniej można wnioskować po zwiastunie The Last King, filmu opartego na faktach historycznych i dziejącego się w Norwegii w roku 1206, podczas wojny domowej (nie mylić z Wojną bohaterów). Pół królestwa pragnie zabić nieślubnego syna króla. Stąd dwójka dzielnych rycerzy wyrusza z misją ochronienia go i wywiezienia z kraju. Ta ucieczka zmieni historię Norwegii raz na zawsze. Pytanie, czy obraz zmieni historię kinematografii? Częśćiowo możemy się tego przekonać oglądając poniższy zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=BOE_ICOvyR4

The Last King jest oficjalnie reklamowany jako średniowieczny film narciarski, więc na pewno można liczyć na nieco zabawy i radosny klimat, ale prócz tego jak pokazuje powyższy fragment, na pewno nie zabraknie też walki o władzę na poziomie Gry o tron. Całość reżyseruje Nils Gaup, a w rolach głównych występują Kristofer Hivju, Nikolaj Lie Kaas, Jakob Oftebro, and Thorbjørn Harr. W USA obraz ten wjedzie do ograniczonej liczby kin już 17 czerwca.

Zobacz również: recenzja 1. sezonu serialu „The Last Kingdom”

źródło i ilustracja wprowadzenia: geektyrant.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?