Avengers: Infinity War – tytuły zostaną zmienione

Reżyserzy Anthony i Joe Russo ujawnili w wywiadzie, że tytuły 1-szej i 2-giej części Avengers: Infinity War zostaną zmienione – prawdopodobnie na nazwy, które lepiej oddadzą, jak różne będą to filmy. Joe dodał, że jeszcze nie mają pomysłu, ale na pewno mają intencje, by ta sprawa została rozwiązana.

Wojna Bohaterów

Zobacz również: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – recenzja przedpremierowa z europejskiej premiery w Londynie!

Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum, a obie części będą kręcone równocześnie. Feige dodaje również, że oba filmy będą się od siebie znacząco różnić.

Ideą Avengers: Infinity War jest zamknięcie wszystkich trzech faz Marvela, a film będzie dzielił się na dwie części. Pierwsza wejdzie do kin 4 maja 2018 roku, a tego samego lata zobaczymy Ant-Man and The Wasp (5 lipca), z kolei jesienią czeka nas Captain Marvel (25 października). Ostatnia część Infinity War czeka nas 10 maja 2019. Potem rozpocznie się czwarta, nieznana jeszcze dokładnie faza Marvela. 

Źródło: ComicBook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?