Produkcja Irishmana Martina Scorsese z De Niro, Pacino i Pescim ruszy już wkróce?

Teraz, kiedy jeden z projektów Martina Scorsese, Milczenie Boga jest na ukończeniu, reżyser zaczyna myśleć o rozpoczęciu prac nad długo już zapowiadanym filmem The Irishman. Prace nad nim w końcu mają ruszyć, lecz na drodze ku temu stoi jedna przeszkoda – Paramount jest w trakcie prac nad umową, którą przestawi w celu pozyskania funduszy obecnym w Cannes producentom i dystrybutorom. Budżet filmu szacowany jest na 100 mln $.

Pesci, Pacino, Scorsese, De Niro

Scenariusz Steve’a Zailliana (Gangi Nowego Jorku, Lista Schindlera) oparty jest na powieści Słyszałem, że malujesz domy Charlesa Brandta i opowiada historię Franka Irishmana Sheerana, weterana II wojny światowej, który oprócz prowadzenia kolorowego życia jako wysoki rangą oficer Międzynarodowego Bractwa Dostawców, parał się zorganizowaną przestępczością jako mafijny zabójca.

 Zobacz także: Pitbull. Niebezpieczne kobiety – nowy film Patryka Vegi jeszcze w tym roku!

Kiedy film został po raz pierwszy zapowiedziany, mówiono, że w jego obsadzie znajdą się legendy kina gangsterskiego – Robert de Niro, Al Pacino i Joe Pesci. Już ten fakt gwarantuje nam wspaniałe dzieło. Dodatkowo De Niro wspomniał zeszłej jesieni, że w The Irishman ma zostać użyta technika odmładzania bohaterów, znana m.in. z Ciekawego przypadku Benjamina Buttona, co może być pomocne przy ukazywaniu retrospekcji. Pozostaje nam trzymać kciuki za jak najszybsze rozpoczęcie prac nad wyczekiwanym filmem Scorsesego.

Źródło: ThePlaylist.net / Ilustracja wporwadzenia: entretenimento.uol.com.br

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?