Inferno – teaser dzisiejszego zwiastuna!

Już dzisiaj pojawi się pierwszy pełny trailer długo oczekiwanej adaptacji kolejnej powieści Dana Browna, a mowa tutaj oczywiście o Inferno. W związku z tym studio Sony Pictures zdecydowało się wypuścić teaser zwiastuna. Możecie go zobaczyć poniżej. Za kamerą adaptacji trzeciej części cyklu powieściowego wspomnianego pisarza ponownie stanął utalentowany Ron Howard, a w rolę Roberta Langdona wcielił się powtórnie Tom Hanks.

Would you pull the switch if it meant saving humanity? The choice is yours.

Watch the full #InfernoMovie teaser trailer tomorrow.

Opublikowany przez The Robert Langdon Series (Inferno, Da Vinci Code, Angels and Demons) na 8 maja 2016

 

Zobacz również: (AKTUALIZACJA: pojawił się międzynarodowy plakat filmu) Inferno – Tom Hanks na plakacie kolejnej adaptacji książki Dana Browna

W filmie Inferno sławny harvardzki profesor specjalizujący się w dziedzinie symboliki religijnej znajduje się na tropie śladów i poszlak związanych z poematem wielkiego Dantego. Kiedy Langdon budzi się we włoskim szpitalu, cierpiąc na amnezję, szybko decyduje się połączyć siły z przepiękną panią doktor – Sienną Brooks w nadziei, że bohaterka pomoże mu odzyskać utraconą pamięć. Wspólnie podejmują się nierównego wyścigu z czasem po całej Europie, w celu udaremnienia globalnego spisku.

W trzeciej części filmowego cyklu, który został zapoczątkowany obrazem Kod Da Vinci w 2006 roku i był potem kontynuowany produkcją Anioły i demony w 2009, widzowie zobaczą w obsadzie, oprócz wspomnianego Toma Hanksa, następujące gwiazdy: nominowaną do Oscara Felicity Jones (Teoria wszystkiego; pani doktor Sienna Brooks), Irrfana Khana (Życie Pi; Harry Sims), Omara Sy’a (Nietykalni; Christoph Bruder) i Sidse Babett Knudsen (Rząd; pani doktor Elizabeth Sinskey – szefowa Światowej Organizacji Zdrowia). W obrazie pojawi się również Ben Foster (Ocalony), który zagrał głównego antagonistę produkcji.

Polska premiera Inferno przewidziana jest 14 października 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?