Emma Roberts i Dave Franco pytają: prawda czy wyzwanie?

Studio Lionsgate udostępniło właśnie zwiastun thrillera Nerve, którego amerykańska premiera planowana jest na 27 lipca. Role główne odgrywają w filmie Emma Roberts (Kim jest Michael, Billionaire Boys Club) oraz Dave Franco (Sąsiedzi 2, Niedokończony interes).

https://www.youtube.com/watch?v=2PR9MOPTI7g

Bohaterką Nerve jest licealistka Vee Delmonico (Roberts), dziewczyna mająca w zwyczaju trzymanie się na uboczu. Przyjaciele namawiają Vee, by wzięł udział w popularnej grze internetowej, opartej na dobrze znanej prawdzie lub wyzwaniu. Pozornie niewinna zabawa wiąże się z dużym niebezpieczeństwem: dziewczyna uzależnia się od gry, w której towarzyszy jej tajemniczy nieznajomy (Franco). Pociąga ją związana z kolejnymi rozgrywkami adrenalina, co niepokoi jej znajomych. Z czasem w życie Vee wkrada się zagrożenie.

Dreszczowiec wyreżyserowany został przez Henry’ego Joosta oraz Ariela Schulmana, twórców trzeciej i czwartej odsłony serii Paranormal Activity. Realizacja trójki przyniosła filmowcom uznanie wśród fanów horroru, choć Paranormal Activity 4 zebrał już recenzje negatywne. W obsadzie Nerve znajdują się również Juliette Lewis, Emily Meade, Miles Heizer i Kimiko Glenn.

Emmę Roberts już jesienią zobaczymy w drugim sezonie serialu Królowe krzyku. Planowany jest też powrót aktorki w szóstym, ostatnim sezonie American Horror Story.

nerve

Źródło: Bloody-Disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia: newsgaze.com, justjared.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?