Advertisement
Advertisement

Co Ty wiesz o swoim dziadku? – materiał zza kulis obrazu!

Wytwórnia Lionsgate za pośrednictwem portalu ComingSoon.net udostępniła ekskluzywny materiał z nadchodzącego wielkimi krokami wydania Blu-ray filmu pt. Co Ty wiesz o swoim dziadku? Gwiazdami ostrej komedii są Zac Efron i Robert De Niro. Zabawny klip znajdziecie poniżej.

 

Opis dystrybutora (kino): Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick postanawia zrobić z wnuka mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu. Pomysł jest dość prosty – zdeprawować chłopaka za pomocą maksymalnej ilości źle prowadzących się niewiast, a przy okazji samemu skorzystać z ich wdzięków. Jason początkowo opiera się jak może, szczególnie, że już wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dick potęguje jednak swe wysiłki, a że z niejednego pieca chleb jadał, wie, że są takie pokusy, którym nie oprze się nawet święty… 

Obsada: Robert De Niro – Dick Kelly, Zac Efron – Jason Kelly, Zoey Deutch – Shadia, Aubrey Plaza – Lenore, Jason Mantzoukas – Tan Pam, Dermot Mulroney – David Kelly, Julianne Hough – Meredith i Jeffrey Bowyer-Chapman – Bradley.

fin04 dirtygrandpa cigar 25x38

Zobacz również: Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia – kolejne spoty promujące film! Nowe sceny!

Polska premiera DVD omawianego obrazu zapowiedziana jest na 19 maja. O wydaniu Blu-ray nic obecnie nie wiadomo. Z kolei amerykańska premiera filmu na wspomnianych nośnikach będzie mieć miejsce już 17 maja. 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?