Światło między oceanami – kolejny zwiastun adaptacji powieści M.L. Stedman!

Wytwórnia DreamWorks opublikowała nowy zwiastun filmu pt. Światło między oceanami, który znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=w51IR_BFGyc

Zobacz również: Anna we krwi zmierza na srebrne ekrany! Znamy gwiazdy adaptacji młodzieżowej powieści autorstwa Kendare Blake!

Gwiazdami produkcji są Michael Fassbender (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Makbet) i Alicia Vikander (Ex Machina, Kryptonim U.N.C.L.E.). Film Światło między oceanami to adaptacja pierwszej książki M.L. Stedman pod tym samym tytułem. Jej oficjalny opis jest następujący:

Kiedy Tom i Isabel Sherbourne’owie zamieszkali na Janus Rock, niewielkiej wyspie, oddalonej o sto sześćdziesiąt kilometrów od wybrzeży Australii, wierzyli, że odnaleźli upragnione szczęście. On, weteran Pierwszej Wojny Światowej przyjął posadę latarnika, by uciec od koszmarnych wspomnień, ona pragnęła założyć szczęśliwą rodzinę u boku kochanego mężczyzny. Nie spodziewali się, że życie wystawi ich na kolejną ciężką próbę, gdy po dwóch poronieniach i wydaniu na świat martwego chłopca, Isabel dowiaduje się, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Gdy pewnego dnia do brzegów wyspy przybija łódź, Tom i Isabel znajdują w niej ciało mężczyzny i niemowlę. Tom, wbrew sobie, ulega namowom żony i decyduje się zatrzymać dziecko i wychować je jak własne. W czasie odwiedzin w Point Partageuse, rodzinnym miasteczku Isabel, w dniu chrztu małej Lucy, Tom i Isabel odkrywają prawdę o pochodzeniu dziewczynki. Dowiadują się, że dziecko, które uważali za sierotę w rzeczywistości ma matkę, która od czasu zaginięcia dziewczynki nieustannie jej poszukuje. Nękany wyrzutami sumienia Tom, w tajemnicy przed żoną decyduje się na krok, który na zawsze odmieni losy wielu ludzi.

Światło między oceanami 2

Reżyserem oraz scenarzystą dzieła jest Derek Cianfrance (Blue Valentine). Film pojawi się w kinach już 2 września 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net; opis książki – Wydawnictwo Albatros (2013) / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?