Artur Żmijewski czarnym charakterem w Pitbull. Niebezpieczne kobiety!

Ci, którzy obejrzeli Pitbull. Nowe porządki, wiedzą, że Bogusław Linda nie powtórzy swojej roli antagonisty. Reżyser Patryk Vega znalazł na jego miejsce jednak godne zastępstwo. Głównym czarnym charakterem w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety będzie Szelka, w którego wcieli się nie kto inny jak Artur Żmijewski. Tego aktora chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, ale warto wspomnieć, że oprócz ciepłej, pozytywnej roli tytułowej w serialu Ojciec Mateusz, w jego CV można znaleźć też dramaturgicznie bezbłędne, szorstkie występy chociażby w filmach Mój rower , Psy 2 czy Bezmiar sprawiedliwości. Poniżej zdjęcie aktora podczas czytania scenariusza.

Zobacz również: recenzja filmu Pitbull. Nowe porządki

Oprócz Żmijewskiego w obsadzie Pitbull. Niebezpieczne kobiety znaleźli się też: Joanna Kulig, Anna Dereszowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński. Szczegóły fabuły póki co wciąż pozostają nieznane, ale już wiadomo, że film trafi do polskich kin 11 listopada 2016 roku.

źródło: facebook.com / ilustracja wprowadzenia: ID

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?