Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – przekroczono ponad 800 milionów dolarów!

W piątek, w samych Stanach Zjednoczonych, film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zarobił 19.44 miliona dolarów. Obecnie dochód z kin z całego świata wynosi 807.7 miliona dolarów. To sprawia, że najnowsza produkcja Marvela jest trzecim najlepiej zarabiającym filmem w 2016 roku. Przed Kapitanem Ameryką uplasowała się Zootopia i Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Po tym weekendzie jednak, Kapitan Ameryka prześcignie produkcję o potyczkach Batmana i Supermana i zgarnie srebrny medal.

b24f9c72b4cdd05d0cb4779704f24b36

Już niedługo Kapitan Ameryka przebije krajowe zarobki Deadpoola i stanie się największym filmem roku. Pewnym jest, że Wojna bohaterów dobije do milliarda dolarów w światowym box office. Nie wiadomo jednak, o jak dużą sumę ów miliard zostanie przekroczony. Czy jest w stanie osiągnąć sumę 1.4 miliarda dolarów, tak jak Avengers: Czas Ultrona w ubiegłym roku? Tego prawdopodobnie dowiemy się już niedługo.

Zobacz również: Szop Rocket w kolejnej części Avengers?

Jakie są Wasze wrażenia po seansie? Najnowszy film o perypetiach Kapitana Ameryki zasługuje na taki sukces? Podziejcie się przemyśleniami w komentarzach!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?