Advertisement
Advertisement

Trolle – nowa produkcja od DreamWorks Animation

Mimo że, o filmie troszeczkę już wiadomo to dopiero ostatnimi czasy zaczęło się o nim dużo więcej mówić. Film opowiada o społeczeństwie kolorowych Trolli, które inspirowane są zabawkami sprzed 20 lat. W obsadzie filmu znajdują się głównie piosenkarze i osoby związane z branżą muzyczną, co może wskazywać na to, że film będzie przepełniony świetnie stworzonymi i skomponowanymi melodiami. Nic nam nie pozostało, tylko czekać. Zapraszamy to sprawdzenia krótkiej zapowiedzi filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=CjX6wPsNl3I

Zobacz również: TOP 30 – Najlepsze animacje w historii kina!

Opis Dystrybutora: Animowany film przygodowy ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak ”Shrek”, ”Madagaskar” czy ”Pingwiny z Madagaskaru”. Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w najniezwyklejsze fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat…

Poster

Obsada produkcji: Anna Kendrick – Poppy, Zooey Deschanel – Bridget, Justin Timberlake – Branch, Christine Baranski – Chef, James Corden – Biggie, Gwen Stefani – DJ Suki, John Cleese – King Gristle, Christopher Mintz-Plasse – Prince Gristle.

Polska data premiery filmu Trolle zaplanowana jest na 4 listopada 2016 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?