Free State Of Jones – Matthew McConaughey walczy o wolność w nowym zwiastunie!

Prezentujemy nowy zwiastun filmu Free State of Jones z Matthew McConaugheyem w roli głównej. Produkcja może przynieść zdobywcy Oscara 2014 kolejną statuetkę!

https://www.youtube.com/watch?v=UctBJHH63yU

Zobacz również: Pitbull. Niebezpieczne kobiety – pierwsze zdjęcia z filmu

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Gary Ross (Igrzyska śmierci, Niepokonany Seabiscuit). Akcja produkcji rozgrywa się w czasie wojny secesyjnej. Matthew McConaughey wciela się w rolę Newtona Knighta z Missisipi, żołnierza, który stanął na czele Knight Company – grupy dezerterów którzy obrócili się przeciwko Konfederacji. Knight próbował utworzyć tzw. wolny stan Jones (tytułowy The Free State Of Jones) w okolicach hrabstwa Jones w Missisipi i do dziś uważany jest za przywódcę jednej z największych rebelii tamtych czasów. 

W obsadzie znaleźli się także Mahershala Ali, Keri Russell i Gugu Mbatha-Raw. Data premiery Free State Of Jones w USA to 24 czerwca 2016 roku. Na tę chwilę nie posiadamy żadnych informacji o tym czy film trafi do polskich kin.

Źródło: Collider.com | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?