Valerian i Miasto Tysiąca Planet – masa nowych zdjęć najnowszego filmu Luca Bessona

Luc Besson, za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, podzielił się z fanami nowymi materiałami z planu zdjęciowego, swojego najnowszego dzieła pt. Valerian i Miasto Tysiąca Planet. W rolach głównych grają Cara Delevingne oraz Dane DeHaan. Fotografie znajdziecie poniżej.

valerian i miasto tysiaca planet 1

valerian i miasto tysiaca planet 2

valerian i miasto tysiaca planet 3

valerian i miasto tysiaca planet 4

valerian i miasto tysiaca planet 5

valerian i miasto tysiaca planet 6

valerian i miasto tysiaca planet 7

valerian i miasto tysiaca planet 8

valerian i miasto tysiaca planet 9

valerian i miasto tysiaca planet 10

valerian i miasto tysiaca planet 11

Zobacz również: Morgan – pierwszy zwiastun debiutu reżyserskiego syna Ridleya Scotta

Film opowiada o Valerianie (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne), którzy są agentami rządowymi, odpowiedzialnymi za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi w galaktyce. Valerian jest zakochany w Laurelinie, jednak jego rozwiązłe życie kłóci się z wyznawanymi przez dziewczynę, tradycyjnymi wartościami, dlatego też systematycznie odrzuca jego zaloty. Zgodnie z dyrektywą wydaną przez ich Dowódcę (Clive Owen), para wyrusza na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha, kulturowego i politycznego centrum galaktyki, gdzie będą musieli się zmierzyć ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet to adaptacja francuskiej serii komiksów pt. Valerian i Laureline, z 1967 roku, stworzonej przez Pierre’a Christina oraz Jean-Claude’a Mezieresa. Od czasu pierwszej publikacji komiks został przetłumaczony na 21 języków, sprzedając tym samym ponad 10 milionów egzemplarzy.

Oprócz Delevingne i DeHaana, w filmie zobaczymy również Clive’a Owena, Ethana Hawke’a oraz laureatów nagrody Grammy: Herbiego Hancocka i Rihannę. Autorem scenariusza jest Luc Besson. Obraz będzie najdroższym filmem wyprodukowanym przez EuropaCorp. Premiera filmu zaplanowana jest na 20 lipca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?