Zanim się pojawiłeś – Jessie Ware nagrała piosenkę do filmu

Jessie Ware nagrała nagrała piosenkę, promującą film Zanim się pojawiłeś. Nosi ona tytuł Till The End. Polska premiera filmu 10 czerwca.

Na ścieżce dźwiękowej produkcji znajdą się nowe utwory Jessie Ware, Imagine Dragons, Jacka Garratta, The 1975 i Eda Sheerana. W rolach głównych zostali obsadzeni – znana z serialu Gra o tron Emilia Clarke oraz Sam Calfin, który wcześniej zagrał w serii Igrzyska śmierci. Film powstał na motywach bestsellera autorstwa Jojo Moyes.

Jessie Ware ma osobiste powiązania z powieścia. Jak sama mówi:

Czytałam Zanim się pojawiłeś w mojej podróży poślubnej. Kiedy zostałam poproszona o stworzenie soundtracku do filmu byłam bardzo wzruszona. Ta piosenka wiele dla mnie znaczy i mam nadzieję, że wszyscy będą się nią cieszyć podczas słuchania czy śpiewania.

https://www.youtube.com/watch?v=lzCJNB5dGW8

Zobacz również: Zanim się pojawiłeś – drugi zwiastun filmu!

Opis dystrybutora (kino): Louisa Lou Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Pewnego dnia zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga… 

Źródło: elle.com/ ilustracja wprowadzenia: TIM ZARAGOZA

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?