Bryan Singer chce solowego filmu o Mystique z Jennifer Lawrence

Podczas, gdy w kinach możemy już zobaczyć film X-Men: Apocalypse, przyszłość filmowego świata mutantów nie przestaje się rozwijać. Jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy powrotu Jennifer Lawrence jako Mystique. Bryan Singer powiedział ostatnio, że z miłą chęcią chciałby zobaczyć ją w solowym filmie.

Ludzie pytali mnie czy nakręcę w przyszłości solowy film z postacią Mystique. Uważam, że ona ma racje. Ma swój własny pogląd na świat.

Mystique

Zobacz również: Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny – Historie – producenci niezadowoleni z filmu?!

Scenarzysta serii Simon Kinberg wspomniał ten temat w 2014 podczas promocji poprzedniej części, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie:

Uwielbiam Jennifer Lawrence w roli Mystique. Uważam, iż przez to, że jest zdecydowanie skomplikowaną postacią, istnieje tak wiele różnych możliwości, o czym można by było nakręcić jej solowy film.

X-Men Apocalypse zadebiutowało w polskich kinach 20 maja.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?