Advertisement
Advertisement

Brie Larson zagra Captain Marvel?

Zdobywczyni Oscara, Brie Larson, jest poważnie brana pod uwagę przy obsadzeniu roli Carol Danvers znanej również, jako Captain Marvel, w jej nadchodzącym solowym filmie. Będzie to pierwszy marvelsowski film o żeńskiej superbohaterce.

Marvel chce Larson, a aktorka jak najbardziej ma zamiar przyjąć rolę. Zawsze planowano, by postać została obsadzona przed wyborem reżysera. Dzięki temu bohater ten może pojawić się jeszcze w scenach po napisach w poprzednim filmie, na przykład Avengers: Infinity War bądź nawet Thor: Ragnarok.

Carol Danvers to pilotka sił powietrznych, której DNA łączy się z materiałem genetycznym kosmity, tworząc Captain Marvel – kosmiczną policjantkę z mnóstwem nadprzyrodzonych mocy.

la et mn golden globes 2016 brie larson room 2 001

Zobacz również: Thor: Ragnarok – Taika Waititi o pracy dla Marvela

Scenariusz powstanie we współpracy Meg LaFauve (W głowie się nie mieści) i Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki). Plotki głoszą, że reżyseria obrazu przypadnie w udziale Emily Carmichael. Według The Hollywood Reporter poszukiwania żeńskiej reżyserki doprowadziły do takich kandydatek jak Niki Caro i Jennifer Kent.

Brie Larson była najlepszą aktorką podczas lutowej, 88. Ceremonii rozdania Oscarów. Statuetka przypadła jej za występ w filmie Pokój. Niedawno potwierdzono jej udział w wysokobudżetowej produkcji Kong: Skull Island, a obecnie pracuje nad The Glass Castle.

Na pewno nie zaszkodzi Marvelowi, gdy do ich ekipy dołączy zdobywczyni Oscara. Utalentowana Brie Larson sprosta zadaniu? Co sądzicie o takim wyborze? Podzielcie się opinią w komentarzach.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?