X-Men: Apocalypse – Bryan Singer zdradza swoje cameo w filmie!

Od dwóch tygodni możecie podziwiać kolejną część o mutantach pt. X-Men: Apocalypse. Jeśli już byliście w kinie, zapewne jak wszyscy inni, przeoczyliście cameo Bryana Singera w filmie. Pojawianie się twórców w swoich filmach nie jest niczym nowym, jednak żaden jeszcze reżyser nie dostąpił zaszczytu zginięcia z ręki samego Wolverine’a.

X Men Days of The Future Past 3 1170x780

Podczas 24 minutowego wywiadu Empire z Singerem, reżyser X-Menów ujawnił swój występ w filmie:

Pojawiam się w filmie. Nie zauważylibyście. Jestem tym wrzeszczącym kolesiem z karabinem maszynowym gdy kamera przesuwa się obok mnie. Gdy patrzę na ten fragment, nie potrafię siebie rozpoznać, więc wiedziałem, że nikt inny też nie zdoła. Byłem niezwykle podekscytowany zginięciem z rąk Wolverine’a. W końcu mogę to powiedzieć. Jest to jedna z niewielu udanych rzeczy w moim dorobku, którym mogę się pochwalić… Scenę z Wolverine’m nakręciliśmy później, ponieważ Hugh trenował do następnego filmu Wolverine, więc chcieliśmy go przedstawić z odpowiednią budową ciała. Początkowo Hugh był niechętny do pojawienia się w filmie, ale gdy wyjaśniłem mu całą ideę tej sceny, zgodził się to zrobić już przez telefon, co jest niezwykłe. Zazwyczaj przed zgodą toczą się negocjacje, więc powiedział tylko: „Możesz zadzwonić do mojego agenta kolego, ale jestem za, podoba mi się to. Wchodzę w to, wchodzę w to”, a ja na to: „Łał, OK”.

Całą rozmowę możecie posłuchać w materiale zamieszczonym poniżej.

Zobacz również: Hugh Jackman przypomina Staruszka Logana? Nowe zdjęcie aktora

Źródło: geektyrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?