Deadpool – najlepiej sprzedający się romans na Amazon

Deadpool posiada wszystko w sobie! Akcja! Przygoda! Komedia! Romans?!

Od kiedy 20th Century Fox wydało film o superbohaterze na Blu-ray oraz DVD w zeszłym miesiącu, jest on w czołówce bestsellerów od ponad trzech tygodni w sklepie internetowym Amazon.com. Mając to na uwadze, nie powinno nas zdziwić, że Deadpool jest aktualnie drugim najchętniej kupowanym filmem, od razu za Zwierzogródem.

Jednak zaskakujące jest to, że sprośny oraz gwałtowny film na podstawie komiksu został sklasyfikowany w dziale „Romance”. Jest on najlepiej sprzedającym się filmem Blu-ray w tej kategorii. Aby być uczciwym, startuje on w wyścigu o utrzymanie swojej pozycji z  – Duma i Uprzedzenie i Zombie; Dziewczyna z Portretu; Moje Wielkie Greckie Wesele 2. z tego co widać, kategoria ta nie jest zbytnio sprecyzowana.

Jest to również numero uno w kategorii „Action & Adventure” oraz czwartą najlepiej sprzedająca się komedią.

https://www.youtube.com/watch?v=sR5MlWTAtRg

Zobacz również: Ron Perlman też chce zagrać Cable’a w Deadpool 2

Opis dystrybutora: Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) – niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik – poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako Deadpool i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

deadpool poster2

Reżyserem omawianego widowiska wytwórni 20th Century Fox jest Tim Miller. Produkcja powstała na podstawie scenariusza będącego efektem współpracy Rhetta Reese’a i Paula Wernicka. Główną rolę w obrazie gra Ryan Reynolds. Ponadto w obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Gina Carano (Angel Dust), T.J. Miller (Weasel), Morena Baccarin (Vanessa Carlysle/Copycat) i Ed Skrein (Ajax). Polska premiera filmu Deadpool odbyła się 12 lutego 2016 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?