Elizabeth Olsen otwarta na solowy film o Scarlet Witch

Scarlet Witch aka Wanda Maximoff w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów pokazała się widzom z nowej strony. Jej moce okazały się o wiele potężniejsze, niż można by było wcześniej przypuszczać. W rolę tę wcieliła się Elizabeth Olsen, a w niedawnej rozmowie została spytana o możliwość nakręcenia solowego filmu o jej bohaterce.

Nie miałabym nic przeciwko, ale to jednak musiałoby mieć sens. To musiałoby się liczyć. Jestem jednak otwarta, by o tym porozmawiać. Nigdy nie mówię nie pomysłom.

that character death in captain america civil war will make you cry in the best way 959075

Zobacz również: Thor: Ragnarok – zdjęcia rozpoczną się już wkrótce!

Scarlet Witch prawdopodobnie pojawi się w jednej, bądź nawet obu częściach nachodzących Avengers: Infinity War. Premiera pierwszego filmu nastąpi 2 maja 2018 roku, a drugiego 3 maja 2019. Niedawno natomiast pojawiła się we wspomnianej trzeciej części Kapitana Ameryki, który okazał się dotychczas najlepiej zarabiającą produkcją 2016 roku. Więcej informacji o światowym box office znajdziecie TUTAJ.

Co sądzicie o Scarlet Witch? Czekalibyście na film przeznaczony jej osobie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?