Mackenzie Davis dołącza do obsady sequela Łowcy Androidów!

Wytwórnia Alcon Entertainment ogłosiła, iż utalentowana aktorka młodego pokolenia – Mackenzie Davis (Marsjanin, Ten niezreczny moment) – zasiliła obsadę sequela Łowcy Androidów! Tymsamym dołączyła do teamu składającego się obecnie z Ryana Goslinga, Harrisona Forda, Robin Wright, Any de Armas, Sylvii Hoeksi, Carly Juri Dave’a Bautisty. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (Sicario, Labirynt). Zdjęcia do obrazu ruszą już w lipcu 2016 roku.

Zobacz również: Łowca androidów 2 – Carla Juri dołącza do obsady sequela!

1369329 mackenzie davis premiere du film are 950x0 1

Akcja sequela rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera – Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka  – Czy androidy śnią o elektrycznych owcach. Szczegóły dotyczące produkcji trzymane są ciągle w tajemnicy.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?