Free State of Jones – masa nowych zdjęć z planu produkcji Garry’ego Rossa

Wytwórnia STX Entertainment zaprezentowała dzisiaj dziesięć nowych zdjęć, z planu produkcji filmu wojennego pt. Free State of Jones. W roli głównej zobaczymy laureata Oscara – Matthew McConaughey. Fotografie znajdziecie poniżej.

free state of jones 0

free state of jones 1

free state of jones 2

free state of jones 3

free state of jones 4

free state of jones 5

free state of jones 6

free state of jones 7

free state of jones 8

free state of jones 9

Zobacz również: Free State Of Jones – Matthew McConaughey walczy o wolność w nowym zwiastunie!

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Gary Ross (Igrzyska śmierciNiepokonany Seabiscuit). Akcja produkcji rozgrywa się w czasie wojny secesyjnej. Matthew McConaughey wciela się w rolę Newtona Knighta z Missisipi, żołnierza, który stanął na czele Knight Company – grupy dezerterów którzy obrócili się przeciwko Konfederacji. Knight próbował utworzyć tzw. wolny stan Jones (tytułowy The Free State Of Jones) w okolicach hrabstwa Jones w Missisipi i do dziś uważany jest za przywódcę jednej z największych rebelii tamtych czasów. 

W obsadzie znaleźli się także Mahershala Ali (House of Cards), Keri Russell (Ewolucja planety małp) i Gugu Mbatha-Raw (Wstrząs).

Data premiery Free State Of Jones w USA zaplanowana jest na 24 czerwca 2016 roku. Na tę chwilę nie posiadamy żadnych informacji o tym czy film trafi do polskich kin.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprwadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?