Assassin’s Creed – kulisy filmu! Tak powstaje wielkie widowisko!

Studio 20th Century Fox odpowiedzialne za produkcję Assassin’s Creed, udostępniło dzisiaj w sieci krótkie wideo ukazujące kulisy powstawania ekranizacji gry. Trzeba przyznać, że świetnie wyglądały przygotowania, kiedy kręcono cały film.

Klip znajdziecie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=VUFKJoCJ3Mc

Zobacz również: Battlefield 1 – Snoop Dogg, Jamie Foxx, Tyrese Gibson, Zac Efron i inni na frontach I Wojny Światowej w gameplay’u!

Opis dystrybutora (kino): Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender (PrometeuszBękarty wojny) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Omawiany obraz nie będzie dosłowną ekranizacją żadnej z odsłon wieloletniej serii. Kinowy Assassin’s Creed przedstawi fikcyjny świat doskonale znany fanom gry, a także charakterystyczne dla sagi wydarzenia i najbardziej pamiętne momenty. Reżyserem obrazu jest Justin Kurzel. Gwiazdami Assassin’s Creed są: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams i Jeremy Irons.

Assassin's Creed

Assassin’s Creed zadebiutuje w polskich kinach dopiero 6 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustaracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?