Robert De Niro znów w roli dziadka! Aktor zagra w ekranizacji The War With Grandpa!

Robert De Niro jest w końcowej fazie rozmów z Dimensions Film dotyczących jesto występu w planowanym filmie The War With Grandpa. Reżyserem produkcji będzie Tim Hill, a Matt Ember i Tom Astle (odpowiedziani między innymi za animację Dom) przygotują scenariusz oparty na powieści Roberta Kimmela Smitha. De Niro będzie pracował nad filmem zanim dołączy do ekipy nowego filmu Martina Scorsese, pt. The Irishman, w którym wystąpi u boku Joego Pesci i Harveya Keitela.

Zobacz również: Produkcja Irishmana Martina Scorsese z De Niro, Pacino i Pescim ruszy już wkróce?

The War With Grandpa będzie produkowane przez Phillipa Glassera, Marvin Peart, Rose Morris Peart, Jane Rosenthal oraz Berry’ego Welsha. Powieść, na której będzie opierać się film, to największy bestseller spośród książek Kimmela Smitha. Opowiada historię chłopca, który bardzo kocha swojego dziadka, ale też bardzo kocha swoją sypialnię. Pewnego dnia, po tym jak żona dziadka umiera ten wprowadza się do domu chłopca. Dziadek niestety ma chorą nogę co uniemożliwia mu zamieszkanie w sypialni na strychu. W związku z tym, chłopiec zostaje zmuszony do odstąpienia swojego pokoju seniorowi. Od tego momentu chłopiec wymyśla coraz to nowe psikusy, które miałyby skłonić dziadka do opuszczenia pokoju. Dziadek to jednak osoba uparta i łatwo nie daje za wygraną.

źródło: http://deadline.com/; źródło ilustracji wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Redakcyjny hipster. Domorosły krytyk filmowy, fan mieszaniny stylistyk i kreatywnego kiczu. Tępiciel amerykańskiego patosu i polskich kom-romów

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?