Advertisement
Advertisement

Stephen Amell jako Człowiek – Zagadka?

Stephen Amell wyznał, że jego pragnieniem jest zagrać Człowieka – Zagadkę. Zapytany podczas jednego z wywiadów promujących film Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia w jaką postać z komiksu chciałby się wcielić, odpowiedział:

Zawsze dostaje to pytanie. Myślę, że wszyscy superbohaterowie są już zajęci. Zagrałabym więc Człowieka- Zagadkę, ok? Jest czarnym charakterem, ale go lubię.

Człowiek – Zagadka to postać wykreowana przez DC Comics, cechująca się ogromnym ilorazem inteligencji. Jest on znany z bycia wrogiem legendarnego Batmana. Od innych złoczyńców różni się tym, że po każdym przestępstwie zostawia skomplikowaną zagadkę, która pomaga bohaterowi go złapać. Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawił się w filmie – Batman zbawia świat z 1966r. i zagrał go Frank Gorshin.

Zobacz również: Sony pozwoli nam stać się Batmanem! Zobacz zwiastun Batman: Arkham VR

Niestety życzenie Amella szybko się nie spełni. Jednym z powodów jest napięty grafik aktora związany z serialem Arrow. A szkoda, bo już niedługo pojawi się nowa kinowa wersja Batmana. Odkąd wiadomo, że Ben Affleck zagra główną rolę, nie ustają spekulacje na temat jego antagonisty. Film jest dopiero w początkowej fazie produkcji, dlatego nie ma jeszcze szczegółowych informacji na ten temat. Fanom nie pozostaje więc nic innego jak spekulować. A co wy o tym sądzicie? Czy chcielibyście zobaczyć Człowieka – Zagadkę w najnowszym Batmanie?

https://www.youtube.com/watch?v=JFS-IPDNkQ8

Źródło: heroichollywood.com? Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?