Spider-Man: Homecoming pokaże coś zupełnie nowego!

Reżyser filmu Spider-Man: Homecoming Jon Watts promuje aktualnie swój najnowszy horror zatytułowany Klaun. Sam nie wie jednak, czy ekipa z Marvela oglądała jego zwariowane dzieło.

Nie wiem, czy oglądali Klauna. Denerwuję się. Polubili Cop Car, więc nie powiedziałem „Nakręciłem też horror, w którym klaun – potwór pożera dzieci”. Nie chciałem o tym wspominać.

Watts obecnie szykuje się do kręcenia nowych przygód Człowieka – Pająka. W rozmowie z Daily Beast wspomina o Queens w Nowym Jorku, w którym mieszka tytułowy bohater.

Peter Parker chodzi do liceum w Queens, a Queens to jedno z, o ile nie najbardziej, różnorodne miejsce na świecie. Chciałem więc odzwierciedlić to, jak naprawdę wygląda.

Reżyser wyjawił, że chce się skupić na czymś nowym, co nie było ukazane we wcześniejszych pięciu filmach o Spider-Manie.

Naprawdę świetnie było szukać rzeczy, których nie było we wcześniejszych Spider-Manach. Decydowałem, czy chcę nad tym pracować czy nie. Osadzenie tego w liceum i oddanie się temu od początku filmu. Ton w stylu Johna Hughesa. Kiedy patrzysz na to przez ten pryzmat, naprawdę otwierają się drzwi na wiele innych możliwości.

Spider Man Captain America Civil War

Zobacz również: Batman v Superman i Deadpool z końcowymi wynikami!

Scenariusz produkcji napisany jest przez twórców W nowym zwierciadle: Wakacje i Szefów wrogów – Johna Francisa Daleya i Jonathana M. Goldsteina.

W filmie pojawią się: Tom Holland (Spider-Man/Peter Parker), Marisa Tomei (Ciocia May), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Michael Keaton (The Vulture), Zendaya, Donald Glover, Martin Starr, Laura Harrier, Kenneth Choi, Michael Barbieri, Logan Marshall-Green oraz and Tony Revolori.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje na wielkich ekranach 7 lipca 2017 roku.

Źródło: GeekTyrant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?