Kolejna gwiazda pojawi się na tegorocznym Comic-Conie w San Diego!

Już wcześniej donosiliśmy, że na tegorocznym San Diego Comic-Con pojawi się Legion samobójców, o czym przeczytać możecie TUTAJ. Informowaliśmy także, że po ubiegłorocznej nieobecności, na wydarzenie powraca studio Marvela. Ze szczegółami możecie zapoznać się, klikając w ten LINK. Teraz przyszedł czas na kolejną komiksową gwiazdę. Swój udział potwierdził odtwórca roli najnowszego Batmana Ben Affleck!

image 47

Zobacz również: Legion samobójców z nowymi plakatami!

Zdjęcia do Justice League ruszyły pełną parą, jednak aktor postanowił zrobić sobie przerwę z okazji Dnia Ojca. Na lotnisku został zbombardowany pytaniami. Jednym z nich było: „Czy pojawi się na San Diego Comic-Con?”. Aktor odparł:

Tak, będę tam.

Wideo znajdziecie poniżej:

https://youtu.be/2eGUeTJGwy8

Jeżeli na wydarzeniu pojawi się Affleck, być może ujrzymy również resztę ekipy Justice League? Aktor wystąpi już wkrótce w Legionie samobójców, który zadebiutuje na ekranach kin 5 sierpnia. Premiera Justice League zapowiedziana została natomiast na 16 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?