Spider-Man: Homecoming – kto dołączył do obsady?

Zdjęcia do filmu Spider-Man: Homecoming oficjalnie rozpoczęły się wczoraj. W sieci pojawiły się również pierwsze zdjęcia z planu produkcji Jona Wattsa, które znajdziecie TUTAJ. Świeże fotki nie są jednak jedyną informacją, która ujrzała światło dzienne. Pojawiły się nowe wieści dotyczące obsady filmu. Variety donosi, że na ekranie pojawi się także Hannibal Buress (Sąsiedzi, Nice Guys. Równi goście). Jak na razie nie ma jednak żadnych szczegółów dotyczących postaci, w którą się wcieli.

image 46

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming pokaże coś zupełnie nowego!

Scenariusz produkcji napisany jest przez twórców W nowym zwierciadle: Wakacje i Szefów wrogów – Johna Francisa Daleya i Jonathana M. Goldsteina.

W filmie pojawią się: Tom Holland (Spider-Man/Peter Parker), Marisa Tomei (Ciocia May), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Michael Keaton (The Vulture), Zendaya, Donald Glover, Martin Starr, Laura Harrier, Kenneth Choi, Michael Barbieri, Logan Marshall-Green oraz and Tony Revolori.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje na wielkich ekranach 7 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?