Animowany serial Ghostbusters z Ivanem Reitmanem na czele?

Wygląda na to, że wytwórnia Sony Pictures naprawdę mocno wkręciła się w serię o Pogromcach duchów. Jeszcze swojej premiery nie ujrzała produkcja w reżyserii Paula Feiga, a już krążą plotki o powstaniu animowanego serialu telewizyjnego. Seria ta nosić miałaby tytuł Ghostbusters: Ecto Force, a jej akcja osadzona byłaby w 2050 roku. Pracować nad nią miałby reżyser oryginalnych Pogromców duchów z 1984 roku Ivan Reitman.

Jak na razie nie ma żadnych szczegółów dotyczących serialu, jednak swoją premierę miałby mieć w 2018 roku. Nie byłaby to pierwsza animowana seria o Pogromcach duchów. W latach 1986-1991 emitowana była kreskówka Prawdziwe duchołapy.

ivan reitman 2014 cinema con big screen achievement awards

Zobacz również: Ghostbusters. Pogromcy duchów – garść nowych spotów telewizyjnych

Fani serii z pewnością nie byliby zawiedzeni. Reitman i jego nowe pomysły z pewnością zaskoczyłyby widownię. Osadzona w 2050 roku fabuła wprowadziłaby nowych bohaterów i niespotykaną do tej pory technologię. To jednak wciąż odległe i niepotwierdzone jeszcze plany. Tymczasem, możemy czekać na film Ghostbusters. Pogromcy duchów z Melissą McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon i Leslie Jones w rolach głównych. Premiera nastąpi już 15 lipca 2016 roku.

Źródło: GeekTyrant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?