Gwiazda Gry o tron dołącza do Justice League!

Wcześniej światło dzienne ujrzało logo filmu i zupełnie nowy Batmobil! Nowe zdjęcia znajdziecie TUTAJ. Ujawniono również informację, że w nadchodzącym Justice League Zacka Snydera, Willem Dafoe wcieli się w postać imieniem Vulko. Wygląda jednak na to, że on i Aquaman nie będą jedynymi morskimi postaciami. Według IGN, do obsady dołączył znany z Gry o tron Kristofer Hivju, który wcieli się jednego z podwodnych towarzyszy.

W ubiegłym tygodniu niektórzy mieli okazję odwiedzić londyński plan filmu, na którym pokazano nieco materiału przygotowanego z myślą o produkcji. Ekipa z IGN widziała koncept przedstawiający bohatera opisanego jako „Antyczny Atlantycki Król”, którego ma zagrać właśnie Hivju. Zresztą, patrząc na jego bujną skandynawską brodę, trudno byłoby chyba znaleźć lepszego kandydata.

Kristofer Hivju banner

Zobacz również: Justice League – udostępniono oficjalny opis fabuły!

Już niedługo norweski aktor pojawi się w Szybkich i wściekłych 8, którzy kręceni są aktualnie na Kubie. Polska premiera filmu nastapi 21 kwietnia 2017 roku.

Justice League zadebiutuje na wielkich ekranach 16 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?